Veli Görüşleri

Esra Aydın

Bahçelievler’de gönderebileceğiniz en iyi yuva diyebilirim oğlumu 4 yıl gönderdim öyle güzel bir eğitimi varki hem akademik hemde manevi olarak gözünüz arkada kalmadan gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz yavrularınızı.

Beyhan Özdemir

Yuvanın ilk öğrencilerinden kızım ,mezun oldu bu güven ortamından. Maalesef oğlum bu şansa sahip olamadı, taşındık. Eğitim ve öğretimin bir arada verildiği başarılı ,öz güven sahibi manevi değerlere sahip çocuklar için doğru kurum.

Zeynep Güneş

Hayal Çocuk Yuvası Hayallerinizin de ötesinde.. 3 evladım var ve hepsi bu mükemmel eğitimden nasiplendiler. 2013 yılından beri eğitiminden faydalandığımız bu kurum her zaman hayatımızda “İyi ki” miz olacak. Kendine ve insanlara saygılı bir birey olarak yaşamayı, toplum ve doğaya saygılı, yeteneklerinin keşfedildiği, hem eğlenip hem de eğitim aldıkları bu işletmeyi çevremde o kadar çok insana tavsiye ettim ki.. Her deneyimleyen de bana defalarca teşekkür etti, gözümüz kapalı çocuklarımızı emanet edebiliyoruz diye belirttiler. Çocuklarım ise öğretmenleriyle hala iletişimde, hala ilk akıllarına gelen öğretmen onlar. Kapılarının önünde oraya uğramdan geçmemiz imkansız.. Hala kurumda eğitim alan bir yeğenim de var.. Okula koşa koşa giden, “Anne akşama beni geç al, nooolur” diye ısrar edilen tek kurum olabilir. Ayrıca eğitimlerinin öğrenci odaklı ve çocuk bazında özel olması , çocuklarımızın özgüvenli, kendini rahatça ifade edebilir ve mutlu olmalarının en önemli göstergesi. Çok teşekkür ederiz.. Sizin gibi kurumların çoğalması dileğiyle..

Gamze Mert

Yaklaşık 3 yıl boyunca kızımı Hayal çocuk yuvasına gönderdim anne elinden daha iyi baktıklarını eğitim verdiklerini dile getirebilirim. Özellikle ayrı ebeveynlerin çocukları biraz problemli alabiliyorlar bizde onlardandık ama bu eğitim sürecinde bunu çok rahat aştık. O kadar öğrenci olup da her birinin kişisel özelliklerini aile yapıların’ yeteneklerini bilecek ve yönlendirecek kadar profesyonel bir ekip.

Suzan Aksoy

Ne mutludur ki bize Hayal Yuva ile tanıştık. Hem kızımın hem oğlumun ilk eğitim hayatının böyle bir kreşle başlaması ne güzel bir nasiptir. Bir çocuğun ihtiyacı olan öncelikle sevgiyi tam anlamıyla hissettiren bir kreş. İyiki yollarımız kesişmiş…

Tuğba&Onur Erkuş

Hayal Yuva, yarını içine alan bir eğitim yuvasıdır. Ana kucağından ana okuluna…Hayal Yuva

Serkan Ödemiş

Oğlumuzu ilk kuruldukları yılda Hayal Çocuk Yuvası’na gönderdik. 3 Yıl boyunca profesyonel ve özverili desteklerini hiç esirgemediler. Bir çok önemli problemimizi ( Konuşma, Yemek ) sayelerinde atlattık. Bu konularda gösterdikleri emeklerin karşılığı asla ödenmez. Oğlum şimdi 12 yaşında ve hala yuvasından heyecanla bahsediyor. Sizlere minnettarız.

Hülya&Alpaslan Çınarlı

ismindeki gibi; yuvamız gibi hissettiğimiz, hayal ettiklerimizi yaşadığımız canım okulumuz.. 4 evladımızı yetiştirirken en büyük destekçimiz ve yardımcımız oldunuz.. Siz oldukça 6 çocuk da yaparız biz 🙂 Her şey için teşekkürler.

Şeyma Önal

Oğlumun bu sene 3. Senesi olucak Hayal Çocuk Yuvasında, bi gün bile sıkıntı yaşamadım, her sene öğretmen değiştiğinde üzüldüğüm bi okul aslında ama her bir öğretmen birbirinden iyi, anlayışlı cocuklara yaklaşımı olsun velilerle iletişimi olsun. Her senenin sonunda iyi ki sizi seçmişim diyerek tekrardan kayıt yeniledim ve çevremdeki herkese severek tavsiye ettiğim bi okul tercihinde buluşmuşuz. İyi ki tanışım sizi Selin Ögretmenim (okul müdürü) iyi ki oğlum sizden mezun olucak