Havva Gül DİKİCİ - Kurucu & Uzman Klinik Psikolog

“Psikoloji lisans eğitimimi tamamladıktan sonra, bu geniş alanda ne yapabilirim sorusuna yanıt ararken, çocukları tanımanın, anlamanın, gelişimi gözlemlemenin en doğru başlangıç olduğunu düşünerek 2007 yılında okul öncesi dönemdeki çocuklarla çalışmaya başladım. Başladığım o günlerden bu günlere kadar oyun terapisi, çocuklara ve yetişkinlere yönelik eğitimlere devam ettim. Klinik psikoloji ve bütüncül psikoterapi yüksek lisans programlarını tamamladım. Klinik çalışmaya başlamadan önce deneyim ve bilgi edinmek için çıktığım bu yol bir tutkuya dönüştü. İlk adımlarına şahit olduğum bebeklerin ilkokul dönemine kadar gelişimlerine ve dönüşümlerine eşlik etmek HAYAL YUVASI’nda olmanın en keyifli hali. Ve tabiki onların hayatlarındaki en önemli yıllarda onlara rehberlik etmenin önemini meslek hayatımda deneyimlendikçe vazgeçilmez oldu HAYAL YUVASI’nda olmak. Ve şimdi HAYAL YUVASI olarak 13. Yılımızdayız. 2. Sınıflık bir okul olarak başladığımız bu yolda, şimdi Avrupa yakasının en büyük kreş ve gündüz bakımevini kurduk. Hayal Yuvası nasıl bir yer? Bize emeklerken gelen bebeklerimizin okul çağına kadar ki süreçte güvende, huzurlu, mutlu hissedebildikleri bir yer HAYAL YUVASI. Hayal edebilen, coşkusunu yaşayabilen, duygularını hissedebilen, gerçek kendiliğini inşa edebilen bireyler yetiştirmek için HAYAL YUVASI var. Ve ben tam da bu yüzden HAYAL YUVASIndayım.”

havvaguldikici@hayalcocukyuvasi.com

Selin GÜL GÜVEN - Okul Müdür

"Lise ve üniversitede Çocuk Gelişimi ve Eğitimi bölümünden mezun olduktan sonra yollarımız kesişti HAYAL YUVASI’yla. Aslında HAYAL YUVASI benim çocukluk hayallerimi gerçekleştirdiğim, tam anlamıyla bir “YUVA”. Pek çok çocuğun büyüdüğünde ne yapmak istediğine dair kocaman hayalleri vardır. Kimi doktor olmak ister kimi öğretmen kimi profesyonel sporcu… Ancak çocukların hayallerine ulaşmak konusunda neler yapması gerektiğine dair hiçbir fikri yoktur. İşte biz tam da burada yanındayız çocuklarımızın ve ailelerimizin, çünkü biliyoruz okul öncesi eğitim demek gelecek demek… Bizim de var bir hayalimiz; dokunduğumuz her bir yavrumuzun aklında ve ruhunda bir tebessüm ile hatırlanmak; onların aile ortamından, bireyselleşme ve sosyalleşmeye attıkları adımlarında destekleyen olmak ve tabiki HAYALlerine ortak olmak… Ve hepsi için tüm sevgimizle buradayız 🙂 ”

selingulguven@hayalcocukyuvasi.com

Hülya ÇINARLI - İdari Koordinatör

"1983 yılında başladığım hayata; 2006 2019 yılları arası Bilgisayar Mühendisi olarak bilişim sektöründe çalışarak devam ettim. 2012 yılında ilk göz ağrımı Hayal Yuva’ya emanet ederek tanıştım bu yuvam ile. Onlara olan güvenimiz ve çocuklara olan sevgimiz içinde, birden kendimi 4 çocuklu kocaman bir aile sahibi olmuş görüverdim. Her yavrumu gözüm arkada kalmadan emanet ettiğim Hayal Yuva’yı öyle sevmiş, öyle benimsemişim ki; bir gün bilişim sektöründen kopup aralarına katılmış buluverdim kendimi. 2020-2021 sezonu ile başladığım Hayal Yuva'daki görevim için öyle mutlu, öyle heyecanlıyım ki kelimeler yetersiz anlatmaya. Yuvamızda her bir evladın gülüşünü izlemek, gelişmesine şahit olmak, büyüyüp yuvadan uçuşunu görmek öyle tarifi zor bir mutluluk ki anlatamam.. Böyle nice mutluluklarda beraber olmak dileğiyle… "

hulyacinarli@hayalcocukyuvasi.com
hudeaktepe@hayalcocukyuvasi.com
English Coordinator
Clinical Psychologist N. Hude AKTEPE
aysenurmutlu@hayalcocukyuvasi.com
Sınıf Öğretmeni
Ayşenur MUTLU
fatmagumus@hayalcocukyuvasi.com
Sınıf Öğretmeni
Fatıma Tüzzehra GÜMÜŞ
kubrakilic@hayalcocukyuvasi.com
Sınıf Öğretmeni
Kübra KILIÇ
nurseliseremet@hayalcocukyuvasi.com
Sınıf Öğretmeni
Nurseli ŞEREMET
selinuzman@hayalcocukyuvasi.com
Değerler Eğitimi Öğretmeni
Selin UZMAN
melekcalis@hayalcocukyuvasi.com
Değerler Eğitimi Öğretmeni
Melek ÇALIŞ
semanurinac@hayalcocukyuvasi.com
Değerler Eğitimi Öğretmeni
Semanur İNAÇ
Müzik Öğretmeni
Kezban ASLAN
https://www.instagram.com/jadedans/?hl=tr
Dans ve Jimnastik Öğretmeni
https://www.instagram.com/kidscoderobot/
Robotik ve Kodlama Öğretmeni
fikriyeguzel@hayalcocukyuvasi.com fikriyeguzel@hayalcocukyuvasi.com
Giriş Karşılama ve Ön Muhasebe
Mutfak Sorumlusu Aşçı
Nuriye AKGÜL
Temizlik ve Mutfak Sorumlusu
Meral TOZAR
Temizlik ve Mutfak Sorumlusu
Ayşe DEMİR
Güvenlik Sorumlusu
Uğur KARA

Sorunuz var mı ve bizimle iletişime geçmek mi istiyorsunuz?
Bizi arayın veya ziyaret edin.

+90 507 534 03 34
+90 212 442 80 86
info@hayalcocukyuvasi.com

İzzettin Çalışlar Caddesi, Celal Nuri Sokak, No:6 Bahçelievler/İSTANBUL

    Güvenlik Kodu: captcha

    © Copyright 2021 Hayal Çocuk Yuvası