Esra AYDIN

Bahçelievler’de gönderebileceğiniz en iyi yuva diyebilirim oğlumu 4 yıl gönderdim öyle güzel bir eğitimi varki hem akademik hemde manevi olarak gözünüz arkada kalmadan gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz yavrularınızı.

BEYHAN ÖZDEMİR

Yuvanın ilk öğrencilerinden kızım ,mezun oldu bu güven ortamından. Maalesef oğlum bu şansa sahip olamadı, taşındık. Eğitim ve öğretimin bir arada verildiği başarılı ,öz güven sahibi manevi değerlere sahip çocuklar için doğru kurum.

Gamze Mert

Yaklaşık 3 yıl boyunca kızımı Hayal çocuk yuvasına gönderdim anne elinden daha iyi baktıklarını eğitim verdiklerini dile getirebilirim. Özellikle ayrı ebeveynlerin çocukları biraz problemli alabiliyorlar bizde onlardandık ama bu eğitim sürecinde bunu çok rahat aştık. O kadar öğrenci olup da her birinin kişisel özelliklerini aile yapıların’ yeteneklerini bilecek ve yönlendirecek kadar profesyonel bir ekip.

Serkan Ödemiş

Oğlumuzu ilk kuruldukları yılda Hayal Çocuk Yuvası’na gönderdik. 3 Yıl boyunca profesyonel ve özverili desteklerini hiç esirgemediler. Bir çok önemli problemimizi ( Konuşma, Yemek ) sayelerinde atlattık. Bu konularda gösterdikleri emeklerin karşılığı asla ödenmez. Oğlum şimdi 12 yaşında ve hala yuvasından heyecanla bahsediyor. Sizlere minnettarız.

Hülya&Alpaslan ÇINARLI

Hayal Yuva..

ismindeki gibi; yuvamız gibi hissettiğimiz, hayal ettiklerimizi yaşadığımız canım okulumuz.. 4 evladımızı yetiştirirken en büyük destekçimiz ve yardımcımız oldunuz.. Siz oldukça 6 çocuk da yaparız biz 🙂 Herşey için teşekkürler

Suzan AKSOY

Ne mutludur ki bize Hayal Yuva ile tanıştık. Hem kızımın hem oğlumun ilk eğitim hayatının böyle bir kreşle başlaması ne güzel bir nasiptir. Bir çocuğun ihtiyacı olan öncelikle sevgiyi tam anlamıyla hissettiren bir kreş. İyiki yollarımız kesişmiş…

Zeynep GÜNEŞ

Hayal Çocuk Yuvası

Hayallerinizin de ötesinde..

3 evladım var ve hepsi bu mükemmel eğitimden nasiplendiler. 2013 yılından beri eğitiminden faydalandığımız bu kurum her zaman hayatımızda “İyi ki” miz olacak. Kendine ve insanlara saygılı bir birey olarak yaşamayı, toplum ve doğaya saygılı, yeteneklerinin keşfedildiği, hem eğlenip hem de eğitim aldıkları bu işletmeyi çevremde o kadar çok insana tavsiye ettim ki..

Her deneyimleyen de bana defalarca teşekkür etti, gözümüz kapalı çocuklarımızı emanet edebiliyoruz diye belirttiler. Çocuklarım ise öğretmenleriyle hala iletişimde, hala ilk akıllarına gelen öğretmen onlar. Kapılarının önünde oraya uğramdan geçmemiz imkansız..

Hala kurumda eğitim alan bir yeğenim de var.. Okula koşa koşa giden, “Anne akşama beni geç al, nooolur” diye ısrar edilen tek kurum olabilir. Ayrıca eğitimlerinin öğrenci odaklı ve çocuk bazında özel olması , çocuklarımızın özgüvenli, kendini rahatça ifade edebilir ve mutlu olmalarının en önemli göstergesi.

Çok teşekkür ederiz.. Sizin gibi kurumların çoğalması dileğiyle..

Bebekler Hakkında İpuçları

 • 20 aylık çocuklar20 aylık çocuklar ebeveynlerini biraz zorlamaya başlar. Duyguları çok yoğun yaşayan ama kontrol etmeyi bilmeyen 20 aylıklar onlar.  Artık kendi istekleri, arzuları ve bir çok konuya söyleyecekleri “hayır” ları vardır. Size bazı önerilerimiz var:
  • Onların duyguları yükseldiğinde siz ne durumdasınız, sizde onlarla birlikte yükselip, alçalıyor musunuz? Yetişkinler duygu transferi yapabildiğinden bu gibi durumlarda sizlerin kendi duygularını kontrol etmeyi öğrenmesi gerekmektedir. Bu konuda zorluk yaşıyorsanız, yardım almaya ne dersiniz?
  • Çocuğunuzu dinlediğinizi ona hissettirin. Önce göz kontağı kurun, aynı mesafede olun, ihtiyacını anlayın.
  • Ne hissettiğini anlayın ve ona geri yansıtın. Örn: şu an çok üzgünsün, oyuncağın kırıldığı için, sevdiğin bir şeyin kırılması çok üzücü bu çok normal.
  • Ve iletişime devam edin: “Bakalım bu oyuncağın yeni hali ile ne yapabiliriz, nasıl bir oyun oynamak istersin? Ormanda mı oynanır yoksa uzayda mı?”

Erken Başlayan Matematik

Günlük tekrar tekrar yapılan deneyimler ile bebekler basit matematik etkinlikleri sayesinde kolaylıkla eğlenceli bir şekilde öğrenebilir, hem de öğrenmenin en zevkli hali oyun oynarken. Bu etkinlikler sayıları, şekilleri, az-çok  ve büyük-küçük kavramlarını içerebilir. Ve bunlar için boş vakit aramanıza gerek yok. Ses tonunuzu melodik bir şekilde kullanarak, bu bebeklerin hoşuna gidecektir, günlük birçok aktivitenizin içine ekleyebilirsiniz, ihtiyacınız olan sadece biraz hayatımızın içinde basit matematik nerede var diye odaklanmak. Birkaç deneyim yaşadıktan sonra kolaylıkla algınız bu yöne doğru kayacak ve ürettiklerinize siz bile inanamayacaksınız. Bebeklerinizin keyiflendiğini gördükçe bu keyfe eşlik etmek kalacak size….

Sorunuz var mı ve bizimle iletişime geçmek mi istiyorsunuz?
Bizi arayın veya ziyaret edin.

+90 507 534 03 34
+90 212 442 80 86
info@hayalcocukyuvasi.com

İzzettin Çalışlar Caddesi, Celal Nuri Sokak, No:6 Bahçelievler/İSTANBUL

  Güvenlik Kodu: captcha

  © Copyright 2021 Hayal Çocuk Yuvası