Hayal Çocuk Yuvası

2009 Yılında, Okul Öncesi Eğitim alanında yüksek standart ve kaliteli bir eğitim için yola çıktık. O gün tek sınıfla başladığımız bu yolda her geçen gün daha çok çocuğa ve aileye ulaşma imkânı yakaladık. Çocuklarımıza en kaliteli eğitimleri verirken, bir yandan da kendi evlerinde bir odada olma hissini aşılamak amacıyla HAYAL YUVAM felsefemizi kurduk, geliştirdik ve ilkemiz bildik. Çocuklarımız, velilerimiz ve eğitmenlerimiz ile bir bütün olduk; hayallerimizi yaşatmak adına HAYAL YUVA’da buluştuk. Kurumumuz Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı Okul Öncesi Eğitim kurumudur. Eğitim müfredatımız Milli Eğitim Bakanlığına uygun program dâhilindedir.

KONUM: Okul binamız; Bahçelievler ilçesinde,  E-5 karayoluna yürüme mesafesinde, Ömür metro ve metrobüs duraklarının  yakınında; Ataköy, Bakırköy, Merter, Güngören, Florya, Şirin evler, Zeytinburnu, Esenler, Bağcılar semtlerinden kolaylıkla ulaşılabilir konumdadır.

BİNAMIZ VE BAHÇEMİZ: Deprem yönetmeliğine uygun inşa edilmiş, 40m2 üzeri geniş sınıflara sahip, müstakil 1+3 katlı binamız ve 350 m2’lik geniş oyun bahçemiz ile çocuklarımıza ferah geniş imkanlarda hizmet vermekteyiz. Okulumuz bahçesinde çocuklarımızın rahat yararlanabileceği, korunaklı, güvenlikli geniş kapsamlı oyun alanı ve bahçe oyuncakları bulunmaktadır.

EĞİTİM PROGRAMI: Çalışma saatlerimiz (çalışan velilerimiz için) 07:00-19:00 olup, günlük programlarımız 09:00-17:00 saatleri arasındadır. Günlük program dışı saatlerde etüd programı uygulanır. Ana sayfamızda ve eğitimimiz sayfalarında ders içeriklerimiz hakkında detay bilgileri görebilirsiniz. Okulumuzdan mezun olan öğrencilerin; aldıkları yüksek standarttaki çok yönlü eğitim sayesinde, eğitimlerinin devamında potansiyellerini daha iyi gösterdikleri görülmektedir.

BESLENME: Yemeklerimiz; okulumuz bünyesinde aşçılarımız tarafından özenle ve sevgiyle hazırlanmakta, günlük ve haftalık alışverişlerle ürünler güvenli yerlerden temin edilmektedir. Çoğu ürünümüz aşçılarımızca özel el yapımı ve organik olup, örneğin hazır meyve suları gibi hazır ürünlerden yavrularımızı uzak tutmaya çalışıyoruz. Öğünlerimiz; geniş ve ferah yemekhanemizde, Sabah Kahvaltısı, Öğle Yemeği ve İkindi Kahvaltısı olarak çocuklarımıza sunulmaktadır. Yemek menülerimiz; konusunda uzman diyetisyenlerce hazırlanmış, kalori hesapları yapılarak çocuklarımıza en uygun şekli ile oluşturulmuştur.

ULAŞIM-SERVİS: Okulumuz servisi; anlaşmalı olduğumuz seyahat firması tarafından yapılmakta olup, hostes hizmeti dâhilindedir.

Sorunuz var mı ve bizimle iletişime geçmek mi istiyorsunuz?
Bizi arayın veya ziyaret edin.

+90 507 534 03 34
+90 212 442 80 86
info@hayalcocukyuvasi.com

İzzettin Çalışlar Caddesi, Celal Nuri Sokak, No:6 Bahçelievler/İSTANBUL

    Güvenlik Kodu: captcha

    © Copyright 2021 Hayal Çocuk Yuvası