2009 Yılında, Okul Öncesi Eğitim alanında yüksek standart ve kaliteli bir eğitim için yola çıktık. O gün tek sınıfla başladığımız bu yolda her geçen gün daha çok çocuğa ve aileye ulaşma imkânı yakaladık.

Okul binamız Bahçelievler ilçesinde E-5 karayoluna yürüme mesafesinde İncirli köprüsünün hemen yakınında Ataköy, Bakırköy, Merter, Güngören, Florya, Şirin evler, Zeytinburnu, Esenler, Bağcılar semtlerinden kolaylıkla ulaşılabilir.

Kurumumuz Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı Okul Öncesi Eğitim kurumudur. Eğitim müfredatımız Milli Eğitim Bakanlığına uygun program dâhilindedir. 700 m2 bahçe içinde 150 m2 kurulum müstakil 1+3 katlı komple bina okulumuzun kullanımına aittir. Okulumuz bahçesinde çocuklarımızın rahat yararlanabileceği oyun alanı ve kum alanı bulunmaktadır.

Çalışma saatlerimiz (çalışan velilerimiz için) 07:00-19:00 olup, Programımız 09:00-17:00 saatleri arasındadır.

Yemeklerimiz okulumuz bünyesinde aşçılarımız tarafından özenle ve sevgiyle hazırlanmakta, günlük ve haftalık alışverişlerle ürünler güvenli yerlerden temin edilmektedir. Öğünlerimiz Sabah kahvaltısı, Öğle yemeği ve İkindi kahvaltısı olarak sunulmaktadır.

Okulumuz servisi anlaşmalı olduğumuz seyahat firması tarafından yapılmakta olup hostes hizmeti dâhilindedir.

Okulumuzdan mezun olan öğrenciler, aldıkları yüksek standarttaki çok yönlü eğitim sayesinde eğitimlerine devamında potansiyellerini daha iyi gösterdikleri görülmektedir.